AUTORSKÉ ČTENÍ A BESEDA

NAROZENINOVÉ LISTOVÁNÍ 

LiStOvÁnÍ

Losos v kaluži - Markéta Lukášková

9. 12. 2019, od 19hod, kinosál, ZŠ Mládežnická, Trutnov

VYDÁVÁME KNÍŽKU!!! JAN MACEK A JEHO KNIHA "JDU SI PRO TEBE"

Rok se s rokem sešel a máme další narozeniny! 
Už nejsme žádní Benjamínci - Listování v Trutnově oslaví 3. narozeniny a Sladký Tečky 2.
Letos se staneme kmotřičkami knížky od Trutnovského autora Jana Macka (Jean Mack) 😍 a to se musí oslavit dvojnásob! Vlastně trojnásob!
Kniha se jmenuje "JDU SI PRO TEBE" a jedná se o povídkovou knihu, kterou napsal sám život. A to budete koukat!
Nejdříve si zalistujeme, vyzpovídáme autora, pokřtíme knihu a popřejeme mnoho zdaru. Vy si zasoutěžíte o V.I.P. Listovače a o nějakou dobrůtku od Sladký Tečky. 🧁🍰
I letos připravíme After party 🎉, sfoukneme svíčky, nalijeme si zlatavý mok a hodíme si bokem do rytmu s kapelou Jakž Takž. Na pozdější večer si tedy nic neplánujte a hlavně nespěchejte domů.

Prostě BÁJO večer. 

Čeká nás večer plný listování knihami, plný zábavy, zajímavostí, autogramů, ale také dobrot od Sladký Tečky a CerFis wines.

Vstupenky v prodeji u Sladký Tečky. 

15. 1. 2020 od 20hod, kinosál, ZŠ Mládežnická, Trutnov

Nový rok rozjíždíme na plný pecky! Držte si klobouky a nezapomeňte listovat! :)
V polovině ledna nás navštíví autorka Markéta Lukášková a představí nám Lososa v kaluži. Knihy budou ale k prodeji tři - Losos v kaluži, Intymně a Panda v nesnázích.
Anotace - Losos v kaluži:
Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny. Je spíš ten typ holky, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a "odejde do nebe". Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná! Tohle bude v LiStOVáNí ryzí dámská jízda! Markéta Lukášková nebude chybět na žádném z představení, po diskuzi si budete moci koupit jakoukoliv z třech jejích knih. Do té doby ji sledujte třeba na sítích @pandikralovna.
- účinkují: Věra Hollá, Pavla Dostálová (alternuje Bára Jánová)
a Markéta Lukášková

Vstupenky budou v prodeji od 9.12. na Narozeninová listovačka a křest knihy "JDU SI PRO TEBE" a další dny u Sladký Tečky.
lisTUjte!

PŘIPRAVUJEME: