INFORMACE K PŘEDSTAVENÍ:

Všechny představení proběhnou na ZŠ Mládežnická v kinosále jako obvykle. 

Omlouvám se za komplikace a drobné napětí.

Barča

Beseda a autorské čtení

KRKAVČÍ MATKA - Veronika Hurdová

LiStOvÁnÍ

ŠPEKY

LiStOvÁnÍ

Bitevní pole

17. 6. 2020 od 18:00, ZŠ Mládežnická, kinosál, Trutnov

Po delší době přivítáme na našem podiu spisovatelku, blogerku, maminku a hlavně energickou ženu, která má co předávat. Autorka několika knih, které stojí za představení. 

Jak o sobě Veronika říká: 

"Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Narozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 12 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami."

Prodej vstupenek na představení Špeky 9.6. a následující den u Sladkých Teček. 

lisTUjte!

24. 6. 2020 od 20:00, ZŠ Mládežnická, kinosál, Trutnov

Wáááu!
Listování z knihy od autora Červeného trpaslíka - Roba Granta. U toho prostě musíte být!


Anotace:
Humorný příběh autora Červeného trpaslíka vypráví o tom, jak těžký život mají tlusťoši. A a někdy i ti ostatní. Hrdiny jsou kuchař, který se už na sebe nemůže podívat, protože je nesmírně otylý a anorektička, která se na sebe nemůže podívat, protože si připadá odporně tlustá.
Není to příběh o tlustých lidech, je to pojednání o tom, jak moc je tohle téma ožehavé pro celou společnost. A pochopíte, že s sebou přináší i spoustu grantovského tučného humoru, budete se možná i popadat za břicho. Už také proto, že..."Existují tři druhy lží: lži, hnusné lži a statistiky!"
Účinkuje Pavel Oubram a Věra Hollá
v roce 2008 vydalo nakladatelství Argo v překladu Davida Petrů

O prodeji vstupenek budeme informovat. Sledujte náš FB.
lisTUjte!

12. 8. od 18hod ZŠ Mládežnická, Trutnov  

Oslavujeme Kulturní cenu města Trutnova a u toho nesmíte chybět! Po představení after party :) 

Tentokrát v hlavních rolích - Lukáš Hejlík a Pavla Dostálová

Anotace:
Je mu čtyřicet a jeho syn je v pubertě. A on se z toho může zbláznit. Stalo se to prostě jednoho dne, kdy jeho dítě začalo práskat dveřmi, nosit špatné známky a odpovídat nanejvýš slovem: nepruď. Věda tvrdí, že jsou v tom děti nevinně, ale stejně - nic horšího než puberťáka digitálního věku pánbůh ještě nestvořil. Nutné je si ovšem přiznat, že pro stejného puberťáka není nic horšího než rodič. To bitevní pole je puberta a všichni jsou na pokraji zoufalství. V hlavní roli tu bojuje Lukáš Hejlík, kterému bylo čtyřicet.
v roce 2019 vydalo nakladatelství Host v překladu Sáry Vybíralové


účinkují: Lukáš Hejlík a Pavla Dostálová (alternuje Věra Hollá)


PŘIPRAVUJEME: