LiStOvÁnÍ

Jak se stát diktátorem

LiStOvÁnÍ

Bitevní pole

18. 3. 2020, od 20hod, kinosál, ZŠ Mládežnická, Trutnov

Listování v Trutnově rozhodně žádnou pauzu nechystá - fakt! 
Další listovací peckou bude "Jak se stát diktátrem" v hlavních rolích s miláček trutnovského publika - Alanem Novotným 😍
Juch!
Anotace:
Kdo z nás někdy nesnil o tom, že bude vládnout vlastní zemi? Tato nekorektní příručka by mohla sloužit jako vtipný návod, jak se stát diktátorem. Naučí vás všechna tajemství tohoto řemesla - jak se dostat na vrchol, jak se na něm udržet, a jak si svůj čas na výsluní pořádně užít. Inspiraci tu můžete najít od těch nejúspěšnějších vůdců, Kim Čong-ila, Muammara Kaddáfího nebo Nicolae Ceaușesca. Kniha novináře Mikala Hema skvěle kombinuje černý humor s politickým nadhledem a bude jistě živnou půdou pro interpretaci projektu LiStOVáNí.
v roce 2014 vydalo nakladatelství Edice Knihy Omega
účinkují: Alan Novotný (alt. Jiří Ressler) a Patrik Bořecký
Kniha bude k zakoupení na místě. 


Vstupenky v prodeji od 5. 2. 2020 u Sladký Tečky 


A jako vždy bude hodinu před představením pro vás připravená kavárnička se Sladkými Tečkami a CerFis wines a neodolatelnou Marianou. 😍
lisTUjte!

LiStOvÁnÍ

ŠPEKY - ROB GRANT

29. 4. 2020 od 20:30, kinosál, ZŠ Mládežnická, Trutnov

Další Listovací pecka, kde byste neměli chybět.
Tentokrát v hlavních rolích - Lukáš Hejlík a Pavla Dostálová

Anotace:
Je mu čtyřicet a jeho syn je v pubertě. A on se z toho může zbláznit. Stalo se to prostě jednoho dne, kdy jeho dítě začalo práskat dveřmi, nosit špatné známky a odpovídat nanejvýš slovem: nepruď. Věda tvrdí, že jsou v tom děti nevinně, ale stejně - nic horšího než puberťáka digitálního věku pánbůh ještě nestvořil. Nutné je si ovšem přiznat, že pro stejného puberťáka není nic horšího než rodič. To bitevní pole je puberta a všichni jsou na pokraji zoufalství. V hlavní roli tu bojuje Lukáš Hejlík, kterému bylo čtyřicet.
v roce 2019 vydalo nakladatelství Host v překladu Sáry Vybíralové


účinkují: Lukáš Hejlík a Pavla Dostálová (alternuje Věra Hollá)


Vstupenky v prodeji na představení Jak se stát diktátorem - Listování v Trutnově a další den u Sladký Tečky

20. 5. 2020 od 19:30, kinosál, ZŠ Mládežnická, Trutnov

Wáááu!
Listování z knihy od autora Červeného trpaslíka - Roba Granta. U toho prostě musíte být! 


Anotace:
Humorný příběh autora Červeného trpaslíka vypráví o tom, jak těžký život mají tlusťoši. A a někdy i ti ostatní. Hrdiny jsou kuchař, který se už na sebe nemůže podívat, protože je nesmírně otylý a anorektička, která se na sebe nemůže podívat, protože si připadá odporně tlustá.
Není to příběh o tlustých lidech, je to pojednání o tom, jak moc je tohle téma ožehavé pro celou společnost. A pochopíte, že s sebou přináší i spoustu grantovského tučného humoru, budete se možná i popadat za břicho. Už také proto, že..."Existují tři druhy lží: lži, hnusné lži a statistiky!"
Účinkuje Pavel Oubram a Věra Hollá 
v roce 2008 vydalo nakladatelství Argo v překladu Davida Petrů


lisTUjte!

PŘIPRAVUJEME: