ROBERT FULGHUM V TRUTNOVĚ!
6.10. od 20hod, kino Vesmír, Trutnov
(hodinu před bude pro vás připravená Listovací kavárnička) 

Trutnovští Listovači mají prostě štěstí! :)

Po 2. v Trutnově a s velkou parádou.

Robert Fulghum je Opravář osudů! Slavný Americký spisovatel Robert Fulghum nalezl v České republice druhý domov. Patří zde k nejpopulárnějším spisovatelům a za všechny ty roky, co k nám jezdí, je už daleko více "náš" než jejich. Teď přijíždí ještě jednou objet Česko a poznat se osobně s co největším množstvím svých čtenářů, které má rád stejně jako oni jeho. Robert Fulghum (1937) přijede pokřtít svou novou knihu Opravář osudů 2, která vychází ve světové premiéře v nakladatelství Argo. Jedná se o pokračování úspěšného románu Opravář osudů, která vyšla v roce 2017. A právě v rámci této radostné události připravuje nakladatelství Argo ve spolupráci s dramatičkou Terezou Vereckou komponovaný večer. (Tentokrát se nejedná o klasické LiStOVáNí) Jedná se o večer, během kterého je cokoliv možné a nic není úplně jisté - jen to, že Robert Fulghum bude na místě a diváci budou mít příležitost zeptat se jej úplně na cokoli. Součástí večera bude scénické čtení se dvěma herci, kteří seznámí diváky s dějem Opraváře osudů. A že je s čím seznamovat! Jde přece o román, který napsal pro svoje české fanoušky a který se v Česku odehrává! 

Vstupenky koupíte na místě. 

AUTORSKÉ ČTENÍ

Ondřej Hübl a Petr Stančík

29. 10. 2019, kino Vesmír Trutnov

Autorské čtení a beseda s autory českých bestsellerů!
Jaké je dostat cenu Magnesia Litera?
Je velký rozdíl psát knihy pro děti a dospěláky?
Jaké mají spisovatelé sny?
Jak vznikají reklamy s Trojanem? a je to taková legrace jako pak výsledek?
Hod mrtvou labutí? Proč takový název?
Jak vznikla Zkáza Dejvického divadla?
Je lepší mít psedonym?
..... aaaaa spoustu dalších otázek, na které se dozvíme odpověď. 

Čeká nás večer plný listování knihami, plný zábavy, zajímavostí, autogramů, ale také dobrot od Sladký Tečky a CerFis wines.

Trutnov může hostit takové spisovatelské ikony jen díky pravidelným divákům Listování v Trutnově a celý náš tým to moc těší!
Vstupenky v prodeji od 16. 9. na představení Autorské čtení s Tomášem Šebkem, následující dny u Sladký Tečky. (Ale pozor - holky mají dovolenou do 8.10.)

PŘIPRAVUJEME: